Beauty7

Termofor z Pestek Wiśni na Ból Mięśni itd

19.00 zł
Wysyłka: do 1 dzień
Jednostka miary: szt

Wybierz :

  ZASTOSOWANIE:
  Naturalny suchy termofor - rozgrzewająca poduszka z pestek wiśni
  Suchy termofor jest wypełniony pestką wiśni biologicznie czystą, jest  bezpieczniejszy od swoich tradycyjnych, napełnianych wodą odpowiedników. Termofor z pestek wiśni jest wykorzystywany z powodzeniem od kilkudziesięciu lat w Niemczech, a jego właściwości zostały odkryte zupełnie przypadkowo w Szwajcarii, już w XIX wieku. Naturalne termofory wypełnione pestkami z wiśni już od wielu lat są skutecznym sposobem łagodzenia wielu dolegliwości. Między innymi bólów mięśni, bólów menstruacyjnych, dolegliwości reumatycznych, ogrzania zimnych stóp i rąk, ułatwiają zasypianie, rozgrzeją przyjemnie łóżko przed snem. Dodatkowo ruch pesteczek zapewni Ci delikatny masaż. Ciepła wiśniowa poduszka może być prezentem z którego ucieszą się Twoi bliscy. Przyjemny, ciepły kompres bardzo szybko relaksuje całe ciało. Rozgrzej się w przyjemny sposób!

  SPOSÓB UŻYCIA :
  Kuchenka mikrofalowa - Podgrzewać poduszkę w kuchence mikrofalowej o mocy 600Wat przez 2 minuty.
  Piekarnik elektryczny – Nagrzać piekarnik elektryczny do temperatury 150 stopni następnie go wyłączyć, włożyć poduszkę do żaroodpornego naczynia i nagrzewać przez 10 -15 minut.
  Piec kaflowy, grzejnik  (kaloryfer c.o.) -  Położyć poduszkę na nagrzanym piecu kaflowym lub grzejniku(kaloryfer c.o.) o temperaturze 60°C  - nagrzewać do uzyskania odpowiedniej temperatury.

  UWAGA !
  Po nagrzaniu  sprawdzić  temperaturę poduszki dłonią. Nagrzewanej poduszki nie pozostawiać bez nadzoru. Ponownie można nagrzać poduszkę po jej wystudzeniu.